Frezowanie

Trzon naszej działalności stanowi świadczenie całościowych usług z dziedziny obróbki skrawaniem tj. frezowanie. Zajmujemy się frezowaniem różnorodnych materiałów m.in. tworzyw sztucznych, metali kolorowych, stali nierdzewnej i wiele więcej. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz znakomite zaplecze techniczne i personalne, by zaoferować Państwu najwyższej jakości usługę frezowania. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty frezowania CNC w Radomiu.

Frezowanie CNC – skuteczna obróbka skrawaniem

Frezowanie CNC to charakterystyczny rodzaj obróbki skrawaniem, którego wielkim atutem jest możliwość modelowania materiału w różnych kierunkach. Oferowane przez naszą firmę frezowanie CNC dla klientów m.in. z Radomia wykonywane jest przy pomocy narzędzia wykonującego ruch obrotowy w trzech osiach. Sam przedmiot, który poddawany jest obróbce, może być nieruchomy lub w ruchu posuwowym – w zależności od wybranego rodzaju frezarki. Formowany detal powstaje w wyniku cięcia na obwodzie materiału obrabianego i pozostawiania nadmiaru materiału w formie wiórów.

CNC2

 

Frezowanie CNC Radom – najwyższe kompetencje, sprawdzona jakość

Nasze atuty to wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy wyposażony w niezbędne narzędzia i sprzęty. Stosujemy fachowe urządzenia, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić niesamowitą jakość, co z kolei przekłada się na możliwość podjęcia nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Zapewniamy kompleksową obsługę frezowania, rzeczowe doradztwo w zakresie wykorzystanych materiałów i metod oraz rzetelny dostęp do informacji na każdym etapie współpracy.

KAMYK CNC – frezowanie szybko i profesjonalnie

Dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie frezowania było wykonywane w jak najszybszym czasie. Naszym celem jest ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki czemu możemy zaoferować skuteczne rozwiązania na szeroką skalę, wykorzystywane w różnych sektorach rynku. Przystępujemy do działania od razu po otrzymaniu od Państwa dokumentacji wykonawczej. Służymy fachową radą w zakresie przygotowania dokumentacji wykonawczej, jeżeli nie są Państwo w stanie zabezpieczyć jej we własnym zakresie. Nasz profesjonalny i wykwalifikowany zespół przygotuje dokumentację, a po Państwa akceptacji – przystąpi do realizacji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – jesteśmy do Państwa dyspozycji! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty frezowania CNC w Radomiu.