Frezowanie

Trzon naszej działalności stanowi świadczenie całościowych usług z dziedziny obróbki skrawaniem tj. frezowanie. Zajmujemy się frezowaniem różnorodnych materiałów m.in. tworzyw sztucznych, metali kolorowych, stali nierdzewnej i wiele więcej. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz znakomite zaplecze techniczne i personalne, by zaoferować Państwu najwyższej jakości usługę frezowania. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty frezowania CNC w Radomiu.

Frezowanie CNC – skuteczna obróbka skrawaniem

Frezowanie CNC to charakterystyczny rodzaj obróbki skrawaniem, którego wielkim atutem jest możliwość modelowania materiału w różnych kierunkach. Oferowane przez naszą firmę frezowanie CNC dla klientów m.in. z Radomia wykonywane jest przy pomocy narzędzia wykonującego ruch obrotowy w trzech osiach. Sam przedmiot, który poddawany jest obróbce, może być nieruchomy lub w ruchu posuwowym – w zależności od wybranego rodzaju frezarki. Formowany detal powstaje w wyniku cięcia na obwodzie materiału obrabianego i pozostawiania nadmiaru materiału w formie wiórów.

CNC2

 

Frezowanie CNC Radom – najwyższe kompetencje, sprawdzona jakość

Nasze atuty to wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy wyposażony w niezbędne narzędzia i sprzęty. Stosujemy fachowe urządzenia, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić niesamowitą jakość, co z kolei przekłada się na możliwość podjęcia nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Zapewniamy kompleksową obsługę frezowania, rzeczowe doradztwo w zakresie wykorzystanych materiałów i metod oraz rzetelny dostęp do informacji na każdym etapie współpracy.

KAMYK CNC – frezowanie szybko i profesjonalnie

Dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie było wykonywane w jak najszybszym czasie. Naszym celem jest ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki czemu możemy zaoferować skuteczne rozwiązania na szeroką skalę, wykorzystywane w różnych sektorach rynku. Przystępujemy do działania od razu po otrzymaniu od Państwa dokumentacji wykonawczej. Służymy fachową radą w zakresie przygotowania dokumentacji wykonawczej, jeżeli nie są Państwo w stanie zabezpieczyć jej we własnym zakresie. Nasz profesjonalny i wykwalifikowany zespół przygotuje dokumentację, a po Państwa akceptacji – przystąpi do realizacji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – jesteśmy do Państwa dyspozycji! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty frezowania CNC w Radomiu oraz zapoznania się z resztą oferty naszej strony w tym form wtryskowych.

Frezowanie CNC – nowoczesna technologia

Obróbka metali cnc skrawaniem przy użyciu nowoczesnej technologii CNC polega na frezowaniu, które zostaje przejęte przez mikrokomputer maszynowy, zintegrowany bezpośrednio ze sterującą częścią obrabiarki. Dzięki takiemu procesowi frezowanie CNC daje niezwykle precyzyjne i dokładne efekty nawet na najmniejszych i trudno dostępnych powierzchniach. Podczas frezowania CNC półfabrykaty kształtuje się stopniowo, usuwając nadmiar materiału z obrabianego przedmiotu, co również ma niebagatelny wpływ na wyjątkowo precyzyjny efekt. Kamyk  CNC Technology do frezowania metodą CNC używa wysoko wyspecjalizowanych technologicznie maszyn najwyższej jakości, które gwarantują dokładną, a jednocześnie szybką obróbkę skrawaniem każdego rodzaju materiałów w tym obróbkę tworzyw sztucznych. Ze względu na swą efektywność oraz krótki czas trwania samego procesu znajduje szerokie zastosowanie przy obróbce małych elementów o bardzo skomplikowanych kształtach. Wychodząc naprzeciw wszelkim Państwa oczekiwaniom, nasza firma stosuje frezowanie CNC zarówno masowe, jak i jednostkowe oraz seryjne.