Obróbka tworzyw sztucznych

Kamyk CNC Technology to zespół doświadczonych specjalistów przed którymi obróbka tworzyw sztucznych nie ma najmniejszych tajemnic. Gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie w oparciu zarówno o tradycyjne, jak i nowoczesne technologie, przez co obróbkę tworzyw sztucznych możemy elastycznie dopasować do Państwa potrzeb oraz możliwości i budżetu. Obróbka tworzyw sztucznych w naszej firmie obejmuje wszelkiego rodzaju laminaty – szkło poliestrowe, epoksydowe, w tym także taśmy szklane, prepreg i tekstolit. Obrabiamy płyty i rury z tworzyw sztucznych, wszelkiego rodzaju części zamienne i komponenty. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w przystępnej cenie oraz szeroki zakres wartości dodanych w biznesie, tj. usługi magazynowe i transportowe oraz profesjonalne doradztwo.

Obróbka CNC tworzyw sztucznych

Obróbka CNC tworzyw sztucznych to jedna z najnowocześniejszych technologii, która gwarantuje niezwykłą precyzję. Dzięki temu pozwala na stworzenie skomplikowanych, trójwymiarowych kształtów. Nasze zaawansowane technologicznie maszyny do obróbki CNC tworzyw sztucznych możemy zaprogramować na powtarzalność pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu hurtową produkcję elementów o zawsze identycznych parametrach i wymiarach, co często jest nieosiągalne w przypadku tradycyjnych technik. Obróbka CNC tworzyw sztucznych daje Państwu gwarancję nie tylko jakości, ale też: szybkość produkcji, niższe koszty robocizny, wąski zakres tolerancji, a co za tym idzie – spójność wytwarzanych elementów. Specjalizujemy się także w nowoczesnej i ekonomicznej obróbce CNC metali.

Obróbka skrawaniem tworzyw sztucznych

W ofercie naszych usług nie zabrakło także miejsca dla klasycznej, ale jakże niezawodnej metody jaką jest obróbka skrawaniem tworzyw sztucznych. W jej zakresie oferujemy Państwu frezowanie, toczenie, wycinanie, a także skrawanie odlewów. Obróbka skrawaniem tworzyw sztucznych doskonale sprawdzi się w przypadku materiałów takich jak: poliamid, teflon, czy polipropylen, pomimo iż najczęściej kojarzona jest z metalami. W zakresie obróbki skrawaniem tworzyw sztucznych wykonujemy dokładne i precyzyjne: cięcia piłą, zarówno taśmową, jak i panelową, gwintowania, dłutowanie, toczenie, wiercenie, frezowanie na różnych głębokościach oraz struganie. Z tworzyw sztucznych tworzymy przeróżnego rodzaju komponenty, takie jak: panewki, tuleje, rolki toczne, naczynia i przybory do mieszania, deski do krojenia, a także koła zębate, łańcuchowe i pasowe.